ps5 alan yerler-Konsol Alım Merkezi Değerinde Alıyoruz

Bilgi Formu

Merhabalar, Playstation 4 veya Ps 5 alan yerler olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Elinizde ikinci el ps4 veya ps5 bulunuyorsa satmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el playsatation 4 satıp üst seviye almak için kendinize nakit kolaylığı sağlayabilirsiniz. Bu nedenle bizimle yapacağınız alışverişler hızlı olduğu için istediğiniz Ps4 , ps5 e hemen ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken whatsapp iletişim hattımızdan veya arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmenizdir. Gerekli koşulları danışmanımız size hızlıca dönüş yaparak anlatacaktır. Özelliklerini veya fotoğraflarını atarak ürün hakkında detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir. Çünkü satmak istediğiniz Playstation 5 veya diğer oyun konsollarındaki sorunlar fiyatı etkilemektedir. Playstation alan yerler veya playstation satmak istiyorum kelimeleri ile google’da aratarak bizi bulabilirsiniz. Aynı gün veya çok kısa süre içerisinde nakit olarak teslim alabiliriz. İsterrseniz de havale veya eft yapabiliriz.

Bilgisayar alan yerler Laptop alan yerler-Bilgisaray Alan Yerler 05427245782

2 El Sıfır Oyun Konsollarınızı İstanbul Geneli Adresinizden Değerinde alıyorur www.2elbilgisayarsat.com

Hemen iletişim bölümünde bulunan 7/24 İrtibat numarasını arayarak bilgilendiriyorsunuz ve değerlendirmek istediğiniz elektronik ev eşyalarınızın fotoğraflarınızı 05427245782 bu numaraya göndererek güncel piyasa fiyatlarını alıyorsunuz fiyat konusunda anlaştığınız taktirde adresiniz alıyoruz.gün içerisinde değerlendirmek istediğiniz oyunkonsolu bilgisayarlarınız elektronik eşyalarınız adresinizden teslim alınır nakit veya banka yolu üzeri (fastpay)olarak paranız ödenir.

Playstation Alan Yerler

Merhabalar, playstation alan yerler olarak hizmet veriyoruz. Günümüzde oyuncu bilgisayarı veya oyun konsolları kullanımı artmış bulunmaktadır. Bu nedenle playstation satışları veya alımlarıda artmış bulunmaktadır. Eski model playstationlarınızı satmak veya yeni almak istiyor olabilirsiniz. Yenisi almak için elinizdeki oyun konsolunu bize satabilir ve yenisi için biraz nakit çıkartmış olabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünün bize whatsapp üzerinden özelliklerini veya fotoğraflarını atabilirsiniz. Hemen dönüş sağlayan pazarlama departmanımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Satacağınız ürünün Playstation 3,4 , Playstation 5 model fark etmeksizin öncelikle durum bilgisi veya arıza hasar gibi sorunları var ise bildiriniz. Bildirmediğiniz özellikler veya arızalar durumunda alım işlemi yapamayız ya da fiyat değişikliği olabilir.

 2 el playstation alan yerler-ikinci el playstation alan yerler,2 el playstation 4 alan yerler,ikinci el playstation 4 alan yerler,2 el playstation 3 alan yerler,ps 4 alan yerler,ps3 alan yerler,2 el ps4 alan yerler,

2.elbilgisayarsat.com olarak;

7/24 İRTİBAT: 05427245782 HEMEN İLETİŞİME GEÇİN.